راه اندازی شبکه های کامپیوتری

تاریخ انتشار : 2019/04/13

راه اندازی شبکه های کامپیوتری که قرار بود روزگاری کار را راحت تر کنند، امروزه به چالشی برای سازمان ها تبدیل شده اند.

راه اندازی شبکه های کامپیوتری یکی از اساسی ترین زیرساختهای هر ارگان می باشد.
تا بستری امن و کارآمد جهت سهولت در ارائه خدماتی چون مدیریت واحد، امنیت اطلاعات، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع سخت افزاری، اشتراک گذاری فایل ها، استفاده از نرم افزارهای سازمانی، خدمات پشتیبانی شبکه، تجهیزات شبکه و از این قبیل را فراهم آورد.

راه اندازی شبکه های کامپیوتری

مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری توسط گروه مهندسی پایون

نیرو های متخصص و مجرب گروه مهندسی پایون با تجربه ی چندین ساله ی خود در ضمینه ی IT و بکارگیری جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا در آماده سازی شبکه ای امن و کارآمد آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان خود می باشد.

طراحی دقیق و علمی شبکه قبل از اجرا، طی فاز های نیاز سنجی و شناخت، بررسی استراتژی های سازمان، طراحی و آنالیز تجهیزات شبکه تا تحویل در اولین قدم پس از بازدید از محل پروژه جهت اجرای راه اندازی شبکه های کامپیوتری و ارائه پروپوزال و طراحی فازهای پروژه و در نهایت اجرای قرارداد که با توجه به طرح های داده شده توسط کارشناسان و بررسی نیازهای سازمان ، توسط تیم مجرب و تکنسین های این مجموعه اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.

راه اندازی شبکه کامپیوتری

فروش تجهیزات شبکه

گروه مهندسی پایون آماده ی تأمین تجهیزات مورد نیاز سازمان ها ( جهت طراحی شبکه های کامپیوتری ) مانند سرور ، سوئیچ ، فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری (UTM) ، تلفن سانترال ، دوربین های مداربسته و … همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد.

برنامه نویسی

طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن و ربات تلگرام

پشتیبانی شبکه

ما معتقدیم فروش یک کالا و اتمام قرارداد هر پروژه پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک تعهد است ،از این رو خود را ملزم به ارائه پشتیبانی مطلوب ،متناسب با خدمت ارائه شده می دانیم و همواره کنار شما خواهیم بود.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۵۷۵۷ ۵۶۵۷ – ۰۲۱

یک دیدگاه برای “راه اندازی شبکه های کامپیوتری”

  1. […] راه اندازی شبکه های کامپیوتری […]

برخی از مشتریان