نصب و راه اندازی سانترال

تاریخ انتشار : 2019/04/14

دستگاه سانترال به منظور ایجاد یک شبکه مخابرات خصوصی در یک مجموعه یا (شرکت) مورد استفاده قرار میگیرد.

که در آن با به اشتراک گذاشتن تعدادی از خطوط شهری امکان استفاده برای تمام داخلی ها با (تنظیم امکانات و محدودیت ها) به وجود خواهد آمد.

نصب و راه اندازی سانترال

مزیت سانترال

حتما برای شما هم پیش آمده است که با شرکتی تماس بگیرید و تلفن گویا پاسخگو باشد. این سیستم گویا داخلی های مختلف را معرفی می کند.

تا شما به راحتی بتوانید شخص مورد نظر خود را بیابید و با او ارتباط برقرار کنید. وجود هر کدام از داخلی ها هم به مشتری ها برای ارتباط بهینه کمک می کند و هم باعث حفظ نظم و جلوگیری از هرج و مرج در مجموعه می شود.

این امکان با استفاده از دستگاه سانترال بر روی خطوط شهری مجموعه های مختلف قابل بهره برداری است.
برای استفاده از این دستگاه احتیاجی به خطوط تلفن خاص نیست و می توانید بر روی خطوط تلفن معمولی شهری خود از این دستگاه بهره ببرید.

سانترال ها را می توان با توجه ظرفیت و یا نحوه برقراری ارتباط بین داخلی ها تقسیم بندی کرد.
اهمیتی ندارد که مجموعه ی شما کوچک است یا بزرگ، می توانید بر اساس نیاز خود بین دستگاه های کم ظرفیت و پر ظرفیت انتخاب کنید و دستگاه را بر اساس نیاز و تعداد خطوط شهری و داخلی خود نصب و راه اندازی کنید.

سانترال ها به دو دسته تقسیم میشوند

دستگاه های سانترال پاناسونیک در دو نوع تحت شبکه یا voip و معمولی یا آنالوگ طراحی شده اند.
شما می توانید بر اساس نیاز و سیاست های کاری خود از بین آن ها انتخاب کنید.
برای انتخاب دستگاه سانترال حتما نیاز به مشورت با فرد متخصص است.
باید بستر های کابلی موجود در شرکت، ظرفیت مجموعه، مساحت و زیر ساخت های دیگر بررسی شود و بعد نسبت به خرید دستگاه مناسب اقدام شود.

نصب و راه اندازی سانترال
نصب و راه اندازی سانترال

با استفاده از این دستگاه می توانید در منابع شرکت صرفه جویی کنید و با قیمتی مناسب قابلیت های بسیاری را در ارتباطات تلفنی خود بهره برداری کنید.
همچنین سانترال پاناسونیک می تواند امنیت خطوط و تماس های شما را تضمین کند. سانترال پاناسونیک نه تنها می تواند نیاز ارتباطی امروز شما را تامین کند بلکه قابل ارتقا است و می تواند در صورت پیشرفت مجموعه هنوز هم قابلیت های زیادی را برای خطوط فراهم کند.

جهت مشاوره، نصب و راه اندازی با ما تماس بگیرید

برخی از مشتریان