پروژه تولیدی یراق آلات کابینت لاچین

تاریخ انتشار : 2016/07/11

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم نظارتی ( دوربین مداربسته تحت شبکه IP با برند Uniview ) سیستم حفاظتی ( اعلان سرقت ) و اینترنت پرسرعت، تولیدی یراق آلات کابینت لاچین


پروژه لاچین دوربین مداربسته Uniview

تولیدی یراق آلات کابینت لاچین توسط برادران فرزانه در شهرک صنعتی قلعه میر احداث و بهره برداری میشود.

در این واحد صنعتی، انواع دستگیره، پایه، ریل، زه کناره و سایر لوازم متعلقات کابینت تولید میشود.

بازدید و کارشناسی

آشنایی تولیدی لاچین با گروه مهندسی پایون از طریق مشتریان راضی ما بود.


در وهله اول، جهت بازدید و کارشناسی فنی و تخصصی، کارشناس مربوطه گروه مهندسی پایون، در محل حضور یافت، با توجه به نیاز مدیریت این واحد صنفی به سیستم نظارت تصویری دوربین مداربسته، سیستم حفاظتی اعلان سرقت و اینترنت پرسرعت بی سیم، بازدید و بررسی های لازم توسط کارشناس بعمل آمد.

ارائه مشاوره

با توجه به اینکه مدیریت این واحد صنفی، قبلا” از سیستم دوربین مداربسته ایی ( آنالوگ ) که توسط اشخاص بی تجربه و ناشی، در این محیط نصب شده بود بینهایت ناراضی و گلایه مند بود. ( هم از کیفیت تصاویر دوربین مداربسته و هم از شیوه نصب و اجرای پروژه ) بر این اساس، مشاوره های لازم انجام و جمع بندی توسط کارشناس گروه مهندسی پایون بعمل آمد.

ارائه پیشنهاد

پس از بررسی های لازم توسط گروه متخصص مهندسی پایون، با در نظر گرفتن کیفیت و کمیت جهت مرتفع ساختن نیاز مدیریت این واحد صنفی، پیشنهاد های لازم ارائه شد.

صدور پیش فاکتور و عقد قرارداد

با توجه به اعتمادی که مدیریت این واحد صنفی به گروه مهندسی پایون داشتند، صدور پیش فاکتور، تائید آن و عقد قرارداد طی یک جلسه انجام شد.
پس از توافقات لازم و عقد قرارداد پروژه به مرحله اجرایی رسید و در شش روز کاری تکمیل و تحویل کارفرما شد.

برخی از مشتریان