پروژه مرغداری کرمانی

تاریخ انتشار : 2017/12/26

مشاوره، طراحی و اجرای سیستم نظارتی ( دوربین مداربسته تحت شبکه IP با برند Uniview ) مرغداری کرمانی

پروژه مرغداری دوربین مداربسته Uniview

( مرغداری کرمانی ) این واحد صنعتی در  زمینی به مساحت قریب به ۳ هکتار در آبیک قزوین و با ظرفیت تولید حدود ۸۰۰۰ تن تخم مرغ در سال در حال فعالیت می باشد.

بخشهای مختلف این واحد عبارت است از  ۶ سالن نگهداری مرغ تخمگذار با ظرفیت اسمی ۴۵۰ هزار قطعه می باشد. آب مورد نیاز واحد از طریق چاه عمیق و یک رشته قنات تامین می گردد.

مرغداری کرمانی

این واحد صنعتی توسط مهندس: مهدی کرمانی مدیریت میشود.
اطلاعات تماس:

آدرس: تهران – خیابان ستارخان، نبش خیابان کوثر دوم، پلاک ۴ – طبقه ۱
تلفن: (۰۲۱) ۶۶۹۲۳۹۲۶ (۰۲۱) ۶۶۹۳۱۵۱۸

بازدید و کارشناسی

با دریافت تماس از سمت مدیریت مرغداری کرمانی مبنی بر نیاز به سیستم نظارتی مداربسته، از طرف گروه مهندسی پایون، کارشناس مربوطه به محل اعزام شد.

ارائه مشاوره

کارشناس ما پس از بررسی های دقیق به نیاز این واحد صنعتی و همچنین با بررسی جزئیات محیط جهت ارائه پلان کاری، مشاوره های لازم (مطابق با نیاز مشتری منطبق با محیطی که سیستم نظارتی باید نصب شود) ارائه شد.

ارائه پیشنهاد

با توجه به شرایط محیطی این واحد صنعتی، وجود درخت های بلند و همچنین نصب دوربین های مداربسته در فواصل مختلف و با در نظر گرفتن محل قرار گیری کنترل نظارت NVR ، گروه مهندسی پایون پس از بررسی های لازم، سیستم نظارت تصویری تحت شبکه با برند Uniview بر پایه لینک رادیویی، جهت مقرون به صرفه بودن بستر زیرساخت ( اعم از کابل کشی یا فیبر نوری ) پیشنهاد خود را اعلام نمود.

صدور پیش فاکتور

گروه مهندسی پایون پس ارائه پیشنهاد و تائید، توافق از سمت مدیریت این واحد صنعتی، پس از محاسبات دقیق، برآورد هزینه های اجرایی این پروژه (اعم از پسیو و اکتیو) در قالب پیش فاکتور صادر و ارائه شد.

عقد قرارداد

مدیریت این واحد صنعتی با دریافت پیش فاکتور ( از سمت گروه مهندسی پایون ) پس از استعلام و بررسی های لازم، موافقت خود را مبنی بر تائید پیش فاکتور اعلام نمود.
پس از تائید پیش فاکتور، قرارداد همکاری بین گروه مهندسی پایون و مرغداری کرمانی بسته شد و پروژه به مرحله اجرا در آمد.
پروژه فوق در ۵ روز کاری توسط گروه مهندسی پایون تکمیل شد. و با تائید کارفرما مبنی بر رضایت از اجرا، پروژه به پایان رسید.

برخی از مشتریان